Anasayfa / Haberler

Haberler

Tüm şirketlerimizden ve markalarımızdan haberler, son duyurular...

En Uzun Gecede Koş ya da Pedalla!

Longest Night/Run or Ride 2014 Kayıtları Açıldı!

İstanbul’da yılın en uzun gecesi yine macera dolu. 2013 yılında ilki gerçekleştirilen Longest Night/Run or Ride, 2014 yılında da Uzunetap ve SET Adventures işbirliği ile 20 Aralık 2014 Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanları’nda start alıyor! Koşu ya da bisiklet olmak üzere iki farklı dalda eşzamanlı olarak gerçekleşecek yarışta koşu 8K, koşu 20K, ultra maraton 60K ve bisiklet 20K olmak üzere 4 ayrı kategori bulunuyor. Dereceye giren yarışmacıları ise büyük ödüller bekliyor.

Siz de heyecan ve adrenalin dolu bu gecede, koşarak ya da pedallayarak geceyi gündüze çevirmeye var mısınız?

Detaylı bilgi ve başvuru için: www.uzunetap.com

Dünyanin En Güzel 100 Otelinden Biriyiz!

Seyahat rehberliğinde dünyanın 75 yıldır lider isimlerinden biri olmayı sürdüren Fodor's Travel, küresel çapta benzersiz özelliklere sahip otelleri belirlediği "Fodor's 100 Hotels 2014" kapsamında argos in Cappadocia'yı "Dünyanın En Güzel 12 Küçük Oteli" arasında gösterdi. Uzman editörler ve turizm profesyonelleri tarafından 8 kategoride oluşturulan seçkide "Küçük Otel" kategorisinde yer alan argos in Cappadocia misafirlerine yaşattığı sıra dışı deneyimi, mükemmel servisi, seçkin tarzı ve olağanüstü dokusuyla öne çıkarken "Dünyanın En Güzel 100 Oteli" listesine Türkiye'den giren tek otel oldu. Gurur ve mutluluğumuzu siz değerli misafirlerimizle paylaşıyor ve teşekkür ediyoruz.

Seçilmiş 100 otelin tam listesine ulaşmak için tıklayınız.

Wine Spectator'dan Büyük Onur

Seki Restaurant, dünyanın önde gelen şarap kültürü yayınlarından Wine Spectator tarafından 'Award of Excellence' ödülüyle onurlandırıldı. '2014 Restaurant Awards' kapsamında, benzersiz ve zengin kavıyla ödüle layık görülen Seki Restaurant'ın özgün yeraltı mahzeninde dünyadan ve Türkiye'den seçkin örneklerin yanı sıra Argos bağlarında yetişen üzümlerden üretilen ödüllü şarapları da yer alıyor.

Bize gördüğünüz rüyayı anlatın!

argos in Cappadocia misafirlerinin rüyalarına ortak oluyor. 2 ayda bir turizm, seyahat, zamanın ruhu, Kapadokya ve Anadolu’nun eşsiz coğrafyası ile ilgili konuları ve argos in Cappadocia’dan güncel haberleri paylaştıkları bültenlerinde misafirlerin ziyaretlerinden fotoğraflara da yer veriyorlar. “Kapadokya'nın büyüsünü sizin gözünüzden görmek istiyoruz” diyerek yola çıkan argos in Cappadocia, misafirlerini Kapadokya fotoğraflarını kendileri ile paylaşmaya ve gördükleri rüyaya herkesi ortak etmeye davet ediyor.

E-posta: gr@argos.com.tr

Dünyanın En Macera Dolu 25 Maratonundan Biri: Runfire Cappadocia Ultra Maratonu!

Erkeklere özel stil, sağlık, seyahat, spor ve macera turizmi hakkında dünyanın en çok takip edilen dergileri arasında yer alan Men’s Journal Magazine, yayınladığı “Dünyanın En İyi Macera Maratonları” listesinde Runfire Cappadocia Ultra Maratonu’na yer verdi. Unesco Tarihi Mirası Listesinde yer alan Kapadokya’nın büyüleyici vadileri ile eşsiz bir deneyim sunan Tuz Gölü etabıyla Runfire Cappadocia, sporculara benzersiz bir macera vaad ediyor.

Detaylı Bilgi için: www.mensjournal.com

Kapadokya Şaraplarına Ödül Yağmuru

Şarapçılık sektöründe dünyanın en büyük ve en etkili yarışmalarından biri olan Decanter World Wine Awards’da 2010 Şiraz, Altın Madalya; Kalecik Karası 2010 ve Şiraz 2011 şaraplarımız Gümüş Madalya aldı. Dünyaca ünlü şarap uzmanlarının jüri üyesi olduğu yarışmada Kalecik Karası 2011 ise mansiyona layık görüldü. Ödüllü şaraplarımızın tadına bakmak için Seki Restaurant’a bekleriz.

Ödüllü şaraplarımızın tadına bakmak için argos in Cappadocia’da yer alan Seki Restaurant ya da İstanbul Akaretler’de bulunan Gile Restaurant’a bekleriz.